Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Рух заради здоров’я
З метою формування усвідомлення потреби у дітей та шкільної молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та з нагоди Всесвітнього дня здоров’я учні та вчителі смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 взяли активну участь у міському фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Вчителі фізичної культури Тетерещенко Л.О., Здоренко Ю.В. підготували комплекс вправ для учнів 5-10 класів, а вчителі - класоводи Маламуж Л.А., Кролик І.І., Коваленко О.А., Резніченко Н.П. – для учнів 1-4 класів. Зранку у школі лунала весела музика та панувала атмосфера бадьорості. Школярі від заходу у захваті і вже запропонували адміністрації школи та класним керівникам зробити такі зарядки традиційними.
Семенога Л.Д.
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)