Головна / Національно-патріотичне виховання / Прапор доброчинності – в Смілі!
Прапор доброчинності – в Смілі!
6 квітня 2015 року навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» радо зустрічав шановних гостей з Чорнобаївщини, які прибули до нас із почесною місією – передачею «Прапора доброчинності», адже саме наш навчальний заклад є лідером з організації волонтерської діяльності, проведення благодійної роботи та добрих справ.
Гостей та всіх учасників заходу привітала директор школи №3-колегіуму Тетяна Анатоліївна Карло. Начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Наталія Олексіївна Незнанова побажала юнакам і дівчатам сили духу, єдності, наснаги у здійсненні всіх добрих справ.
Далі учасники зустрічі розповіли про результативність діяльності школярів Чорнобаївщини та Сміли у справах доброчинності. Школу №3-колегіум презентувала Президент шкільного учнівського парламенту, учениця 11 класу Яна Бардиш. Діяльність смілянських школярів розкрила лідер міського учнівського самоврядування, учениця школи №13 Юлія Снісаренко.
Про добрі справи школярів Чорнобаївського району розповіла лідер районної ради старшокласників Валерія Лобатенко. Із словами вітання виступили заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Євдокія Іванівна Ляпкало та директор Великобурімської школи І-ІІІ ступенів Лариса Михайлівна Упир.
Найурочистішим моментом зустрічі стала передача «Прапора доброчинності», який із рук Чорнобаївських гостей прийняли директор школи №3-колегіуму Тетяна Анатоліївна Карло та Президент шкільного учнівського парламенту Яна Бардиш.
Закінчилась зустріч концертом, який підготували учні школи №3-колегіуму разом з учителем музичного мистецтва Валентиною Миколаївною Ткач, та екскурсією по школі.
Протягом тижня «Прапор доброчинності» побував у Смілянських школах, які також вносять свій внесок у скарбничку добрих справ, благодійних заходів, волонтерської роботи.
10 квітня делегація від Сміли у складі завідувача методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Валентини Борисівни Руденко, Президента учнівського парламенту школи №3-колегіуму Яни Бардиш, відправилась в Уманський район, де урочисто передала «Прапор доброчинності» школярам Уманщини.
«Прапор доброчинності» завершив свою подорож містами та селами Черкащини, а ми, учні школи №3-колегіуму, продовжуємо добрі справи, надаємо допомогу дітям, людям похилого віку, воїнам АТО, проводимо зустрічі, акції, ярмарки, концерти, передаємо на Схід України продукти харчування, теплі речі, іграшки, обереги, листи, листівки, але найголовніше – тепло власних сердець, добро і підтримку!
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
