06 Травень 2015, 15:42

Моя перша книжечка


Нещодавно у шкільній бібліотеці школи №3-колегіуму пройшов цікавий  конкурс «Моя перша книжечка», присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права.

Маленькі автори та видавці - учні початкових класів – із задоволенням, натхненням та фантазією взяли участь у цьому конкурсі. Кожна представлена книжечка є цінністю, адже вона народжена самостійною думкою читача, оформлена та зроблена власними руками. А відтак кожен учасник-«письменник» доторкнувся до процесу творення і відчув його «смак». Створюючи  роботу, учасники відкривали свої творчі можливості, продемонстрували здатність самостійно та оригінально мислити, проявили  літературні таланти та художні здібності в оформленні власних книжечок.

Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу та приніс свої творчі роботи. Всі учасники отримали заохочувальні грамоти, а перемогу та невеличкі подарунки отримали Савчук Олександра, Манько Діана (2-А клас), Борщ Анна (4-А клас), Гаращенко Вероніка (3-Б клас), Попов Антон (3-А клас). Вітаємо переможців!

 Любов Полівенко,

завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму