Головна / Шкільна бібліотека / З міжнародним днем шкільних бібліотек!!!
З міжнародним днем шкільних бібліотек!!!
Міжнародний день шкільних бібліотек відзначають четвертого понеділка жовтня, починаючи з 1999 року за ініціативою ЮНЕСКО. Вперше його проголосив президент Міжнародної асоціації шкільних бібліотек Бланк Вулз. У 2005 році офіційний статус свята підтвердив новий його президент організації Пітер Дженко.
Основна мета цього дня – привернути увагу суспільства до критичного становища, в якому опинилися шкільні бібліотеки сьогодні. Впродовж багатовікової історії вони були і є нині найважливішим культурно-освітнім, виховним і науково-методичним центром, який виконує функцію інформаційного супроводу навчальної та освітньої діяльності.
У бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів працюють висококваліфіковані фахівці, відповідальні й щиро віддані своїй благородній справі люди, яким вдається перетворити шкільні бібліотеки на сучасні, комфортні й потужні інформаційні центри.
Шановні бібліотекарі шкільних бібліотек!!!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня шкільних бібліотек. Зичу міцного здоров’я, довголіття, творчого натхнення, родинного затишку, благополуччя, дружнього взаєморозуміння та підтримки, щирихпосмішок і фахових звершень!
Олійник Г.М., методист з бібліотечних фондів
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)