Головна / Шкільна бібліотека / Навчальний семінар шкільних бібліотекарів на базі школи №10
Навчальний семінар шкільних бібліотекарів на базі школи №10
18 листопада 2015 року на базі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 відбувся навчальний семінар шкільних бібліотекарів шкіл міста. Грунтовно розкрила питання «Маркетингова діяльність шкільної бібліотеки» керівник методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Гичка І.І., завідувач медіатеки навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора». З досвідом роботи з означеного питання поділилася
Чорноморець В.М., завідувач бібліотекою загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Вона представила власну друковану продукцію шкільної бібліотеки у вигляді пам’яток читачеві, тематичних рекомендаційних списків літератури, інформаційних листів та буклетів.
Бібліотекар загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Власова Т.Ю. провела майстер-клас щодо створення буклету у програмі Microsoft Publisher, де всі учасники семінару створили буклет «Ми – за безпечний інтернет».
Підсумки проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек глибоко проаналізувала методист з бібліотечних фондів Олійник Г.М.
Зокрема, методист відзначила цікаві заходи щодо патріотичного виховання школярів, проведені у закладах. Це: брейн-ринг «Ігри патріотів», командні розвиваючі ігри патріотичного спрямування - у гімназії; «Розмова про найдорожче «З Україною в серці» - у школі №4; зустріч із воїном АТО – у школі №2.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)