Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Найкраще, що можна привезти з подорожі – емоції
18 листопада в школі №3-колегіумі пройшла цікава конференція, учасниками якої були учні старших класів та учасники міжнародного проекту, що протягом кількох років реалізується в нашому закладі.
Учасники міжнародного культурно-освітнього візиту до європейських міст виступили на конференції перед своїми однолітками, поділились враженнями, презентували відео- та фотоматеріали, які привезли з європейських країн.
Діти також розповіли присутнім про можливість навчання у вищих навчальних закладах Європи, здобуття початкових навичок володіння польською мовою. Цікаво було послухати про зустріч колегіантів із випускниками нашого закладу, які цього року вступили на навчання до Вищої школи управління та адміністрування в Ополе.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)