Головна / Національно-патріотичне виховання / СМАКОЛИКИ ДЛЯ ГЕРОЇВ
СМАКОЛИКИ ДЛЯ ГЕРОЇВ


«Смаколики для героїв» - так називалася благодійницька акція гімназистів, під час якої зібрано продукти харчування для захисників Вітчизни у зоні АТО. Учні вирішили побалувати бійців домашньою консервацією. Кава та чай зігріє їх, а часник із цибулею вбережуть від хвороб. Національний продукт - українське сало - зміцнить і додасть сил. За гуманітарним вантажем до гімназистів прибув смілянський волонтер Григорій і військовослужбовець Олександр, який зараз перебуває у відпустці, а потім доправить смаколики від гімназистів на передову у 72 бригаду, де служить багато смілян. Пан Олександр встиг поспілкуватися з учнями, передати до гімназійної Кімнати Слави нові експонати: пробиту снайперськими кулями каску, використані РПГ та уламки від снарядів, якими посипають терористи українські блок-пости. Олександр побажав гімназистам миру, любові до Батьківщини і козацького духу, а вони йому і побратимам – виконати громадянський обов’язок, вціліти і повернутися живими додому.
Прес-центр гімназії
Анонс тижня
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
