Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Тренінг з медіаграмотності
20 січня цього року на базі Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру відбувся тренінг у межах проекту «Програма медіаграмотності громадян» за підтримки Академії Української преси, IREX та StopFake.
Активним учасником тренінгу були представники навчальних закладів. у тому числі і школи №3-колегіуму. Були розглянуті поняття: мас-медіа, інформація і пропаганда, вплив інформації та її усвідомлене споживання, механізми маніпуляції, а також надано базові інструменти перевірки інформації та критичного мислення. На тренінгу були й розкриті теми: «Інформування та мас-медіа», «Маніпуляції і боротьба; мова ворожнечі».
Учасники з інтересом сприймали нову інформацію, активно виконували практичні завдання. Тому тренінг став не тільки інформативним, але й дуже цікавим та позитивним.
Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму,
учасник тренінгу
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)