Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / День Святого Валентина
Гарного настрою всім – учням, учителям, батькам, додав ярмарок, який вирував на великих перервах 12 лютого у школі №3-колегіумі, напередодні Дня Святого Валентина. Юні господині припрошували скуштувати пиріжки із різноманітними начинками, печиво, тістечка, торти, випечені власноруч або з допомогою мам та бабусь.
Протягом дня всіх вітали зі святом Валентин та Валентина, працювала святкова пошта, до скриньки якої можна було опустити вітальні валентинки. А ввечері для учнів 8-11-х класів пройшов цікавий захід «На крилах кохання», після якого відбулась святкова дискотека.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)