Головна / Шкільна бібліотека / Книги – ювіляри 2016 року
Книги – ювіляри 2016 року
У рамках місячника педагогічної майстерності у Смілянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №13 пройшов Тиждень філологічних предметів, який підготували Карпенкіна Л.Г., вчитель зарубіжної літератури, та Городня К.В., вчитель англійської мови. Вікторини, конкурси, брейн –ринги, презентації творчих робіт «З Україною в серці», проект «Англійські та американські свята», віртуальна екскурсія «Найстаріші бібліотеки світу»… Завершальним акордом Тижня стало проведення літературної конференції «Книги – ювіляри 2016 року». Підготувала це чудове свято – Карпенкіна Любов Григорівна та учні 5 – 11 класів.
Народна мудрість каже, що книга вчить, як на світі жить. І це, дійсно, так. Вона розкриває нам цікавий світ, допомагає мандрувати через століття і краще розуміти сьогодення. Нерідко книга, вчасно прочитана, підказує людині вихід зі складної ситуації.
Перші казки, вірші, оповідання ми чуємо з уст наших батьків. А потім й самі навчаємося розуміти друковане слово. Книги, як і люди, мають свій рік народження. На святі «Книги – ювіляри 2016 року» лунали вірші Д.Павличка, Д.Антонича. Завітали до нас і літературні герої В. Шекспіра, Дж. Боккаччо, Мольєра, Марка Твена, Джека Лондона, М.В.Гоголя,
О.С. Пушкіна, С.Маршака, О.Толстого, Джанні Родарі, Гофмана, Гауфа, які познайомили учнів із цікавими історіями, пов’язаними з появою їхніх творів. Побували учні у «Музеї забутих речей» (за романом «Мандри Гуллівера»), гостинно зустрічали Гамлета, пана Журдена, Тома Сойєра і Гвідона, відповідали на запитання вікторини за творчістю А.Конан-Дойла. Цікавою була зустріч із героями казки-феєріі О.Гріна «Пурпурові вітрила». Гість свята, вчитель предмету «Захист Вітчизни», О.Л.Цибко розповів про своє знайомство з творами О.Гріна і подарував авторську пісню. Бібліотекар школи Фомічова С.С. познайомила присутніх з найвідомішими українськими письменниками – перекладачами. І на завершення зустрічі учениця 9 класу Сдобнова Оля презентувала свій вірш:
Література – це крила душі,
Це злети – польоти небесні,
Це сонце в похмурії дні,
Це співи птахів чудесні.
Лариса Третяк,
заступник директора з навчально – виховної роботи
Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)