Головна / Шкільна бібліотека / Конкурс «Найкращий читач України-2016»
Конкурс «Найкращий читач України-2016»
На землі є багато див, створених природою і зроблених руками людини. І серед них – книжка, в якій зібрано весь неосяжний світ. Усе, що створене людським розумом, усе, до чого прагне наша душа, відображене в книжці.
16 березня у центральній дитячій бібліотеці відбувся ІІ міський тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2016». У конкурсі взяли активну участь учні школи №3-колегіуму.
За умовами конкурсу колегіанти підготували та показали свою креативну рекламу прочитаної книги українського або зарубіжного письменника, а потім швидко та правильно відповідали на поставлені конкурсні запитання та завдання.
За результатами конкурсу перше місце виборола семикласниця школи №3-колегіуму Ганна Скорик, яка відзначена дипломом та подарунками. Вона і представлятиме наше місто на обласному конкурсі.
Ми щиро вітаємо Ганну із перемогою та бажаємо успіху на наступному етапі конкурсу!
Любов Полівенко,
завідуюча бібліотекою школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)