Головна / Шкільна бібліотека / Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Щорічно у березні, напередодні весняних канікул, стартує Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.
З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання підростаючого покоління засобами книги, у школі №3-колегіумі пройшов Тиждень дитячого та юнацького читання.
Під час Тижня читання в колегіумі відбулись цікаві різноманітні заходи: вернісаж дитячої творчості «Сторінками улюблених казок»; віртуальні виставки: «Класична література-«підручник життя», «Книги з країни дитинства», «Чарівний світ енциклопедій». У фойє школи-колегіуму та у шкільній бібліотеці працювали книжкові виставки та тематичні полички: «Герої улюблених книг», «Дивосвіт скарбів книжкових», «Спілкуйся з книгою, як з другом».
Тиждень читання — чудова нагода для учнів подарувати бібліотеці книги. Така акція у нашому закладі є традиційною, започаткована вона декілька років тому за підтримки директора школи №3-колегіуму Тетяни Анатоліївни Карло. Тому і в цьому році учні 1-11-х класів активно долучились до неї. Літератури було подаровано багато і в фойє школи діяла виставка «Подаровані книги для бібліотеки».
Літературний калейдоскоп «Подорож книжковим містом» зацікавив колегіантів сучасними виданнями популярної книги.
Цікаво для колегіантів пройшла і подорож-екскурсія до центральної дитячої бібліотеки, де учні 2-Б класу зустрілися не тільки з її величністю Книгою, а й проявили себе у конкурсах та іграх.
Відбувся цього тижня і обласний конкурс «Найкращий читач України – 2016». Представляла місто Смілу на конкурсі колегіантка Скорик Ганна, учениця 7-А класу. Ганна стала фіналісткою та нагороджена дипломом Управління культури Черкаської облдержадміністрації.
Тижні читання пройшли. Та вони сприяли популяризації читання серед дітей, пропаганді надбань української та світової літератури, створенню позитивного іміджу бібліотеки; допомогли створити неповторну атмосферу в школі, коли учні із захопленням та задоволенням долучаються до участі в організації та проведенні цікавих конкурсів, вікторин, книжкових виставок, вернісажів творчості.
Любов Полівенко,
завідувач бібліотекою школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)