25 Квітень 2016, 12:29

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної родини»


17 квітня у міському будинку культури під гаслом «Діти – майбутнє країни!» відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Таланти багатодітної сім’ї», який щорічно проводить громадська організація «Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

Фестиваль щорічно проводиться з метою підтримки обдарованих дітей з багатодітних сімей, відродження, популяризації культурних і моральних цінностей сім'ї, відродження та збереження народних, родинних традицій, історичної спадщини, дає змогу проявити свої здібності у будь-яких номінаціях.

У Фестивалі взяли участь представники міст Ватутіне, Канева, Сміли та Чигиринського району. Честь нашого міста відстоювали 20 конкурсантів у п’яти номінаціях: «Хореографія», «Музичне виконання», «Художнє та авторське читання», «Патріотична пісня та вокальне мистецтво»,  «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Сміляни впевнену перемогу здобули у кожній з номінації.:

І-ші місця вибороли Ангеліна Курінна («Музичне виконання»), Анна Адаменко («Патріотична пісня та вокальне мистецтво»);

ІІ-гі місця – Маргарита Ілюшина («Музичне виконання»), Катерина Черняк та Марія Запорощенко («Патріотична пісня та вокальне мистецтво»), Юрій Чорнобривець («Художнє та авторське виконання»);

ІІІ-ті місця – Сергій Агарков («Хореографія»), Катерина Терещенко («Музичне виконання»), Ксенія Шевченко («Патріотична пісня та вокальне мистецтво») та Вікторія Оліна («Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»).

Усі призери та учасники конкурсу були нагороджені дипломами громадської організації «Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та пам’ятними подарунками.

відділ  молоді та спорту  управління освіти, молоді та спорту