Головна / Свята, конкурси, змагання / Міські змагання з волейболу.
Міські змагання з волейболу.
Закінчилися міські змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які стали підсумком ХХІІ міської спартакіади комплексних навчально-виховних заходів. У спортивній залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 (директор Підмогильна В.М.) відбулися фінальні ігри змагань з волейболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Їм передували зональні, які проходили на базах загальноосвітніх навчальних закладів №7,10,11, 12, школи №3-колегіуму (директори Ярошик Л.І., Бондаренко Т.В., Підмогильна В.М., Сірик С.В., Карло Т.А.).
Відповідно до умов, учасниками проведення фінальних ігор стали команди, які в своїх групах зайняли I місце.
У фінальній грі за I місце взяли участь команди юнаків школи №11 та школи №3-колегіуму. Гра тримала у напруженні усіх присутніх вболівальників та вчителів від першої до останньої хвилини. Все ж таки фортуна посміхнулася команді школи №11. Що ж стосується фінальної гри серед дівчат, в якій зійшлись команди школи №12 та гімназії, то тут сценарій гри був інший. Команда гімназії одразу захопила ініціативу та повела в рахунку з відчутною перевагою. Гра закінчилася з рахунком 2:0.
Підсумкові результати призових місць серед юнаків:
I місце – школа №11 (вчитель фізичної культури Ковтун Є.В.);
II місце – школа №3-колегіум (вчитель фізичної культури Єгорова О.М.);
III місце – школи №5,12 (вчителі фізичної культури Хоменчук А.В., Фадєєв С.В.).
Підсумкові результати призових місць серед дівчат:
I місце – гімназія (вчитель фізичної культури Тучинський А.Ф.);
II місце – школа №12 (вчитель фізичної культури Фадєєв С.В.);
III місце – школи №1,7 (вчителі фізичної культури Александров О.М., Святченко К.О. ).
Кращими гравцями турніру визнано учня школи №11 Мельника Дмитра та ученицю гімназії Проценко Марію. Команди-переможці нагороджені командними та особистими грамотами управління освіти, молоді та спорту.
Вітаємо команди школи №11 та гімназії, які будуть представляти наше місто на обласних змаганнях з волейболу, які стартують вже у лютому 2017 року та бажаємо майбутніх перемог!
Методист МК Надія Щербина.
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)