Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Шкільна бібліотека / Любов до книги – змалку
З метою виховання в учнів бережливого ставлення до підручників, науково-популярної та художньої літератури, поваги до праці людей які їх створюють, відповідальність за правильне і бережливе використання книги, у школі №6 проведено ряд цікавих заходів. Зокрема, у бібліотеці проведено: урок - подорож «Як книга прийшла до людей», бесіду - «Як берегти книгу», години спілкування «Щоб книга жила довго», урок – роздум «Роль книг
и в житті людини», «Підручник – твоє обличчя».
Школярам початкової ланки запам’яталися бібліотечні уроки : «Твій друг підручник», «Правила спілкування з книгою», «Як відремонтувати книгу», «Як і хто виготовив твій підручник».
Викликали у школярів інтерес і книжкові виставки «Нові підручники», «Книга дякує», «Книга скаржиться».
Прес-центр школи №6
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)