Головна / Свята, конкурси, змагання / З любов’ю до народної пісні
З любов’ю до народної пісні
З метою збереження національної спадщини та культурологічних цінностей, 12 січня 2017 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся фестиваль, у якому взяли участь 9 учнівських колективів навчальних закладів області.
Учасники ансамблю «Диво» Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5, керівник Михальченко Ольга Петрівна, продемонстрували високий рівень виконавської майстерності з відображенням народних звичаїв та обрядів зимового циклу Черкащини. Завдяки попередньо проведеній пошуково-дослідницькій роботі краєзнавчого напрямку, ансамбль відтворив особливості відзначення свят новорічно-різдвяного циклу, зокрема щедрівки та колядки різних районів області.
Переможці фестивалю «Щедрівочка щедрувала» - ансамбль «Диво» та керівник Михальченко Ольга Петрівна, нагороджені дипломами управління освіти і науки Черкаської ОДА.
Вітаємо з перемогою і дякуємо Ользі Петрівні та її вихованцям за щирість та любов до народної пісні, за прагнення популяризувати кращі традиції українського народу.
Прес-центр школи №5
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)