Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Головна / Свята, конкурси, змагання / Фінальні змагання з баскетболу проведено
01.03.2017 на базі Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 відбулися міські фінальні змагання з баскетболу у залік ХХІІІ міських комплексних навчально-виховних заходів. У цей день зустрілися переможці зональних змагань між Смілянською та Шевченківською зонами, команди юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів №1,11 (тренери - вчителі фізичної культури Левченко А.М., Зайцев Ю.М. та тренер БДЮТ Петренко В.І.). У напруженій грі перемогу здобули і хлопці, і дівчата Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, які будуть представляти наше місто на обласних зональних змаганнях. Найкращими гравцями були Пірієв Данило, Дулова Віталіна (школа №1), Вольний Андрій, Шемонаєва Поліна (школа 11).
Всього брали участь у змаганнях 15 загальноосвітніх навчальних закладів (7 команд дівчат і 8 команд хлопців).
Методист МК Н.Щербина
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)