Головна / Свята, конкурси, змагання / Зимова першість м.Сміли із шахів
Зимова першість м.Сміли із шахів
За ініціативи депутата Смілянської міської ради Федуна В.В. та сприяння управління освіти, молоді та спорту, 18.02.2017 у Міському будинку культури відбулися змагання «Зимова першість м.Сміли із шахів» серед дітей шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів.
У змаганнях взяли участь 40 кращих гравців загальноосвітніх навчальних закладів міста та району. Головним суддею змагань був керівник шахового гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Карчевський А.А.
Серед хлопців переможцями стали:
- Попов Антон, школа №3-колегіум;
- Клименко Назар, школа №10;
- Федун Артем, школа №11;
- Хотейкін Владислав, школа №3-колегіум;
- Карпань Радомир, школа №4.
Приємно відзначити, що полюбляють шахи не тільки хлопчики, а й дівчата. Перемогу серед дівчат здобули:
- Срібна Владіміра, с. Березняки;
- Федун Валерія, школа №5;
- Коман Софія, школа №5;
- Тодорова Віка, школа №5.
Спонсором проведення означеного заходу став депутат Смілянської міської ради Федун В.В., який вручив переможцям та учасникам кубки та солодощі.
Методист МК Н.Щербина.
Анонс тижня
03.05.2025 - участь команди Смілянських спортсменів з інвалідністю у Відкритому чемпіонаті області серед осіб з інвалідністю та у Спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики (м. Черкаси)
03.05.2025-04.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у відкритому чемпіонату м. Черкаси з футболу "Табло-Дніпро-80" серед юнаків 2015-2016 р.н. та 2017-2018 р.н. (м. Черкаси)
04.05.2025 - відкритий Чемпіонат м.Сміла з настільного тенісу серед дорослих, приуроченого пам'яті Назарія Гринцевича (на псевдо "Грєнка"), офіцера Національної гвардії України у складі полку "Азов" (ДНЗ "ЦППРК")
06.05.2025 - тематичні заходи до Дня піхоти (заклади освіти)
07.05.2025 - фестиваль "Відкриті уроки футболу" для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Смілянської міської територіальної громади (стадіон "Юність")
08.05.2025 - тематичні заходи до Дня пам'яті та перемоги (заклади освіти)
08.05.2025-09.05.2025 - участь команди дівчат 5-9 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (.м. Черкаси)
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (тематичні заходи)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.2025-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси).