17 Березень 2017, 14:20

Вшанування Шевченкового слова

Шевченко приходить до нас щороку навесні. Приходить щоразу новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так і слово Великого Тараса оновлює наші душі, закликає палко любити свій народ, свою Україну. Справедливо Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формує свій світогляд на його творах.

Віддаючи шану пам’яті геніальному сину України,  у березневі дні  з новою силою звучить поезія Шевченка. У школі №3-колегіумі, з нагоди  річниці з дня народження поета,  колегіанти  відвідали центральну бібліотеку ім. О.Журливої, де була проведена літературно-поетична година «Обличчя української історії: Тарас Шевченко». Учні 7-А класу не тільки відкрили для себе нові сторінки з життя та творчості поета, а й із задоволенням декламували вірші українського генія.

Слово Шевченка має цілющу властивість випрямляти, підносити, пробуджувати, зміцнювати в людині Людину, її духовні начала. Тому колегіанти, усвідомлюючи геніальність поета-земляка, прагнуть бути гідними його нащадками.
Любов Полівенко,

завідувач бібліотекою

школи №3-колегіуму