Головна / Форми роботи професійної спільноти / Семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни»
Семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни»
16.03.2017 на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» (директор Карло Т.А.) відбувся семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни» на тему: «Школа - осередок становлення громадянина-патріота». Гостей радо зустріли учасники шкільного дитячого хору піснею «Нам є що захищати» (музичний керівник Ткач В.М). З презентацією щодо діяльності закладу нового типу виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Золотоверха О.І. Із досвідом роботи школи щодо військово-патріотичного виховання учнів поділилась заступник директора з виховної роботи Гаращенко С.В. Учасники заходу з цікавістю оглянули експозиції оновленого шкільного музею та ознайомилися з історією школи, про яку розповів учитель історії Мачуський С.О. Гість заходу, медико-військовий психолог Черкаського об’єднаного комісаріату Чубенко-Савченко В.М., провела круглий стіл щодо соціально-психологічної готовності старшокласників до військової служби. Застосування інтерактивних технологій на уроках предмета «Захист Вітчизни» продемонстрували вчителі школи №3-колегіуму Попова Г.Я та Щербаков С.Г.
Під час семінару відбулося й обговорення питань щодо організації та проведення навчально-польових зборів 2017 року, міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), весняного таборування керівників та активу шкільних роїв у І-му міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»(«Сокіл»).
На завершення семінару учасники обмінялись враженнями та подякували за організацію і проведення означеного заходу.
Методист МК Н.Щербина
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)