Обласний тренінг для вчителів пілотних шкіл
Реформування початкової освіти – перший крок у рамках впровадження Нової української школи. Міністерством освіти і науки України в травні було оголошено конкурсний відбір шкіл, які бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи “Нова українська школа”. Педагогічний колектив школи №3-колегіуму на чолі з директором Тетяною Анатоліївною Карло взяв участь у конкурсному відборі. Наш заклад у складі 4 шкіл Черкаської області став учасником експериментальної роботи щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти у рамках реформи «Нова українська школа» у 2017-2018 навчальному році.
Наразі триває перший етап роботи закладу. Команда школи на початку червня уже брала участь у першому семінарі-тренінгу на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.
А з 11 по 14 липня на базі інституту пройшов тренінг для вчителів пілотних шкіл з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. Проектна команда школи №3-колегіуму у складі вчителів початкових класів Наталії Володимирівни Маценко, Наталії Володимирівни Свір, Наталії Анатоліївни Жиганюк взяли активну участь у роботі тренінгу. Протягом чотирьох днів команда працювала злагоджено, креативно, під керівництвом тренерів – методистів Черкаського обласного інституту післядипломної освіти Людмили Добровольської та Вікторії Чорновол. За цей час педагоги познайомились з проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною освітньою програмою, поглибили розуміння інтегрованого підходу, розвинули навички планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів, розширили свої знання щодо особливостей організації орієнтованого на дитину освітнього середовища.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
14.03.2025 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у відкритому чемпіонаті м. Черкаси з дзюдо серед юнаків та дівчат (м. Черкаси)
14.03.2025 - тематичні заходи до дня українського добровольця (заклади освіти)
15.03.2025 - участь вихованців СК "Восток" та БДЮТ у відкритому чемпіонаті Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих пам'яті старшого сержанта 7 прикордонного Карпатського загону Руслана Бойка (м. Черкаси)
15.03.2025 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у Чемпіонаті України з карате WKC (м. Дніпро)
18.03.2025 - участь команди дівчат 5-9 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 у фінальних іграх з баскетболу ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (НВК "Ліцей - ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер")
20.03.2025 - 22.03.2025 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" та БДЮТ у відкритому чемпіонаті Черкаської області з гімнастики спортивної (м. Черкаси)