Незабутня мандрівка стежками Полтавщини
Незабутні враження подарувала нам, учням 6-А та 6-Б класів школи №3-колегіуму, подорож до дивовижних куточків Полтавщини.
Ми побували у колоритному історичному місті Полтава, відвідали мальовничий пагорб, який підноситься над річкою Ворскла, знамениту Іванову гору, названу на честь славного Івана Котляревського. Багато визначних пам’яток промайнуло перед нами: розкішний Свято-Успенський собор, романтична Біла альтанка, пам’ятник Галушці. А ще на цій горі ми потрапили у музей-садибу Івана Котляревського і куточок казки та дитинства, де жив чарівник слова та пера.
Далі ми помандрували до Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Він знаменитий на всю Україну завдяки своїм унікальним і дуже красивим експонатам, тому й приваблює безліч туристів із різних куточків країни. Тут мали можливість не тільки побачити на власні очі творіння майстрів гончарного ремесла, а й спробувати доторкнутися до гончарної майстерності, відчути пластику глини на своїх руках і під керівництвом досвідченого майстра виготовити щось із неї. На завершення екскурсії кожен із нас отримав подарунок – буклет і свистунець.
Завершальним етапом нашої поїздки були відвідини Музею українського весілля, який є єдиним не тільки в Україні, а й у світі. Нам розповіли, що сюди приїжджають гості із близького та далекого зарубіжжя зі своїми перекладачами. Ми дізнались про те, як колись готувалися до весілля наші предки, які обряди й традиції супроводжували це свято, як саме проходило весілля. І нарешті головна родзинка Музею українського весілля - це можливість кожного учня стати учасником весільного обряду, який провів народний ансамбль України «Берегиня». Після цікавого дійства нас пригощали весільними шишками.
Швидко сплинув час. І ось, розмістившись в автобусі, із радістю та бажанням ще раз сюди повернутись, ми вирушили до рідної Сміли ділитись враженнями зі своїми рідними та близькими, друзями.
Учні 6-А та 6-Б класів
школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)