Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
До Дня Миру гімназисти влаштували виставку тематичних плакатів і малюнків, п’ятикласники написали вірші. 21 вересня о 14 годині учні долучилися до Всеукраїнського флеш
мобу “Дзвін Миру”. Ведучі заходу розповіли про історію виникнення урочистої дати в календарі, наголосили на її актуальності для громадян України. Діти випустили у небо повітряні кульки патріотичних кольорів з прикріпленими до них голубами миру. Пролунали «Дзвоники Миру», їх мелодію підтримали найкращі вокалісти гімназії з піснями про мир. Учні влаштували пісенно-хореографічний флешмоб, бажаючи миру і спокою Україні.
Анатолій Литвин, 11-Б клас
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)