11 Жовтень 2017, 17:09

ЗМАГАЛИСЯ НАШІ ДЖУРИ

Колектив Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 святкує свій 25-й День народження. За цей час школа стала однією з найкращих у місті. 
Ще так недавно заснована, вона пройшла шлях становлення і зараз пишається своїми вчителями, які дають якісні знання, та учнями, що гідно відстоюють її честь. За активну учать у житті закладу директор школи Ярошик Л.І. нагородила грамотами кращих учнів та вчителів.
Вже кілька років поспіль у День народження школи у закладі проходить І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 
Виховання юних патріотів України на засадах високої самосвідомості та активної громадської позиції конкретними вчинками, для колективу школи традиційно вже стало одним із пріоритетних завдань виховної діяльності закладу. 
Урочиста лінійка розпочалася хвилиною пам’яті вшанування випускника школи Швеця Олега, який боровся та загинув за Батьківщину у зоні АТО. Емоційними були пісенні вітання учнів закладу, які підготувала разом зі своїми вихованцями вчитель музичного мистецтва Царинна Л.Г.
Показовий виступ підготував козацький рій «Залізні вовки», який представляв заклад у травні на міському етапі гри та, будучи поза конкурсом, продемонстрував найкращі результати.
Учні 2-4 класів взяли участь у конкурсному змаганні «Впоряд».
Учні 5-7 класів стали учасниками 4 конкурсів: «Козацький гарт», «Відун», «Краєзнавчий», «Впоряд». 
Запекла боротьба тривала між учнями 8-10 класів, які повністю дотримувалися завдань конкурсної програми гри. 
Перемогу здобули учні 9-М класу, які наступного року представлятимуть заклад на міському рівні.
У дитячих серцях надовго залишиться пам’ять про цей захоплюючий день.


Прес-центр школи №7