Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Яскраво, феєрично, надзвичайно, тепло, душевно! Саме так пройшло свято ювілейного дня народження школи №3-колегіуму у міському будинку культури минулого тижня. Це свято об’єднало не тільки велику шкільну родину, а й смілян, адже зі школою №3 пов’язані
долі багатьох смілянських родин. Тому святковий, урочистий вечір, на якому лунали теплі і щирі привітання від гостей, випускників, учнів, батьків, педагогів-ветеранів, зігрівали душу чарівні, мелодійні пісні, веселили серце енергійні танці у виконанні різних поколінь, став вечором приємних спогадів, щедрих емоцій, радості та задоволення від чудової атмосфери свята.
Колектив школи №3-колегіуму щиро дякує всім батькам, спонсорам, міському будинку культури, магазину «Пассаж» за допомогу в організації свята. Щира подяка всім гостям за теплі слова привітань та приємні подарунки. Дякуємо всім смілянам, хто завітав до нас на свято!
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)