Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
18 жовтня на базі навчально – виховного комплексу «Ліцей –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» проведено засідання клубу молодих вчителів «Суцвіття» на тему: «Методична скарбничка молодому вчителю».
Розпочалося засідання вступним словом ке
рівника клубу молодих вчителів Олійник Г.М. Вона ознайомила присутніх із планом роботи засідання, провела анкетування. Цікавими та повчальними були виступи методистів методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Івченко Л.А., Сигиди С.В.та практичного психолога центру практичної психології та соціальної роботи Похил Л.Д. Адміністрація школи створила творчу атмосферу для засідання клубу молодих вчителів.
Олійник Г.М., методист методичного кабінету
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)