Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Мабуть, немає дітей, які не люблять пригоди. Малята обожнюють пригодницькі книги й фільми, але, напевно, найбільше їм подобається бути справжніми учасниками подій.
Щороку у нашій школі №3-колегіумі для учнів 1-4-х класів проводиться веселе, цікаве і захоплююче
свято «Всі ми друзі, школярі!», і цей
навчальний рік не став винятком.
Свято відбулось 19 жовтня у міському парку у формі квесту. Маленькі колегіанти з допомогою своїх старших друзів, восьмикласників, мандрували станціями і одержували бали за виконані завдання, а станцій було дев`ять: «Казкова», «Кросвордова», «Лабіринтова», «Пісенна», «Українознавча», «Спортивна», «Художня», «Ігрова» та «Що? Де? Коли?». Діти старанно виконували всі завдання, були дружніми та активними, тому всі команди були нагороджені грамотами у різних номінаціях.
Олена Занєгіна,
педагог-організатор школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)