Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Смілянка Надія Креспантіївна Сербіненко постійно вишиває для воїнів АТО рушники-обереги. Її донька, вчитель гімназії ім.В.Т.Сенатора Наталія Миколаївна Власик, до свята Покрови і Дня українського козацтва та Дня захисника України вишила бісером та передала у зону АТО ікону «Покрови пресвятої Богородиці», щоб вона оберігала українських воїнів, як вони захищають мирних жителів. Саме ця Свята є покровителькою запорозьких козаків та українського війська.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)