До Дня захисника України
Напередодні одного з великих християнських свят Покрови Пресвятої Богородиці, яке відзначається як День українського козацтва, Смілянська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 прийняла в козацькі лави наших майбутніх захисників, учнів 3-го класу. Козацький рід благословив настоятель храму преподобної мучениці Євгенії - Протоієрей, отець Богдан. Наказний отаман, Віктор Шевчук,
прийняв присягу у чоти "Відважні яструби". Кожен із присутніх був гордий за майбутнє нашої держави. Адже наші козацькі лави поповнилися молодими, енергійними і завзятими козачатами, які, коли виростуть, стануть справжніми захисниками Батьківщини. Після Посвяти в козачата всією школою смакували козацьким кулішем.
Також до Дня захисника України у закладі проведені виховні години для учнів 1-11 класів, благодійний ярмарок, перегляд кінофільмів. Дані заходи висвітлено на веб-сторінці навчального закладу.
Директор школи Т.С.Трушкова
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)