Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
14-15 жовтня гостинно зустріла учнів 8-А класу школи №3-колегіуму українська перлина на узбережжі Чорного моря - місто Одеса. З історією та сучасністю південного міста восьмикласники ознайомилися на Приморському бульварі, Дерибасивській, Єкатерининській вулицях, на Грецькій площі, в Аркадії, у невеличких колоритних одеських двориках.
Глибоко вразила дітей екскурсія до музею партизанської слави «Катакомби», що в селі Нерубайське. Затамувавши подих, проходили вони темними, вологими лабіринтами підземелля, в якому більше двох років переховувались захисники міста-героя.
Та наостанок яскравим враженням стала екскурсія знімальними павільйонами Одеської кіностудії. Діти побачили, де і як народжувались шедеври вітчизняного кіно.
Людмила Кієнко,
класний керівник 9-А класу
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)