День заощадження стартував
"Ощадливий сьогодні - багатий завтра"- одне із гасел Дня заощадження, який пройшов у Смілянській загальноосвітній школі – інтернаті І – ІІІ ступенів.
У сучасному світі споживання є дуже важливим чинником для молоді та учнів, щоб задумалися над витратами та вмінням оперувати власними коштами.
31 жовтня у школу - інтернат завітали працівники "ПриватБанку": представник напрямку "ЮніонорБанк" Черкаського регіонального управління Вовченко Андрій Григорович та директор Смілянської філії "ПриватБанк" Тирса Василь Федорович. Зустріч була надзвичайно цікавою та різноплановою. Для учнів 6 - 10 класів проведено уроки з теми "Історія виникнення грошей", продемонстровані сучасні можливості, ідеї заощадження грошей та природних ресурсів.
Учні 7 класу відвідали філію "ПриватБанку", де ознайомилися з банківськими професіями, побачили роботу банку, дізналися про інноваційні банківські технології та як ними користуватися, отримали неймовірні враження від
побаченого. Після екскурсії представники банку вручили дітям сертифікати.
День заощадження, проведений разом з представниками банку, - це можливість підвищити фінансову грамотність учнів школи - інтернату, отримання практичних вмінь користуватися фінансовими послугами.
Методист природничих дисциплін Л.А. Івченко
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)