Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Екскурсію стежками пам’яті провів для гімназистів керівник громадської організації «Пошук. Сміла» Андрій Іванов. Похід розпочався зі станції Сміла, де учні пригадали, хто був ініціатором появи залізниці у місті, тож віддали належну шану роду графів Бобринських. Далі рухалися у напрямку Черкас і слухали про події, які відбувалися у цих місцях під час Другої світової війни. Дорогою зупинялися біля численних братських могил солдатів, матросів, мирного населення. Ставало зрозуміло, якою ціною далася перемога над фашизмом, тож завдання майбутніх поколінь – берегти мир.
Гімназисти відкрили для себе невідомі сторінки історії Сміли і домовилися із керівником громадської організації «Пошук. Сміла» Андрієм Івановим про нові екскурсії.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)