Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Гімназисти здійснили дводенну екскурсію і відвідали два міста. У Луцьку побували у Волинському краєзнавчому музеї, середньовічному замку Любарта, ієзуїтських підземеллях, музеї-аптеці, здійснили прогулянку містом, яку завершили у сучасному розважальному центрі.
У Києві школярі побачили Володимирський собор, Софію Київську, пам’ятник Б.Хмельницькому, Михайлівський собор, покаталися на фунікулері. Побували у музеї «Україна в мініатюрі», де представлено найвідоміші архітектурні споруди у масштабі 1:33. В океанаріумі познайомилися з підводним світом тропіків. Екскурсія була надзвичайно насиченою і пізнавальною.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)