Обласний семінар пілотних шкіл
2 листопада на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» відбувся обласний робочий настановчий семінар для пілотних шкіл щодо упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. До участі в семінарі були запрошені вчителі початкових класів, методисти, які відповідають за початкову ланку освіти та заступники директорів пілотних шкіл. У семінарі взяли участь заступник директора школи №3-колегіуму Наталія Жиганюк та вчителі пілотних класів Наталія Свір і Наталія Маценко.
Учасники семінару переглянули та обговорили відеоролики про діяльність пілотних шкіл області, обмінялися думками з приводу організації навчального середовища у своїх навчальних закладах, обговорили питання «Модельна навчальна програма: реалізація, проблеми, ідеї, пропозиції...» у формі відкритого мікрофону, під час якого вносили свої пропозиції щодо побудови та реалізації Модельної навчальної програми. Під час практикуму «Кооперативне навчання» учасники семінару познайомилися з ігровими матеріалами для проведення вправ та їх застосуванням у роботі з учнями початкових класів.
Педагоги мали змогу переконатися у доцільності врахування теорії множинного інтелекту у плануванні інтегрованого навчання, виконуючи практичні завдання у групах.
Учасникам семінару були поставлені нові завдання для подальшої реалізації проекту.
Наталія Маценко,
Наталія Свір,
Наталія Жиганюк,
учасники семінару
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)