Гімназисти відзначили День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій
Гімназисти відзначили День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій тематичною лінійкою з екскурсом у трагічну історію українського народу. Учні підготували стенд з презентацією її відображення у різних видах мистецтва: архітектурі, скульптурі, живописі, кіно і фотографії. У шкільній бібліотеці відбулися тематичні кіносеанси, розгорнуто виставку літератури. Після перегляду матеріалів стає зрозуміло, що голодомор - глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління наших співвітчизників.
В усіх класах відбулися інформаційні хвилинки. Семикласники побували у центральній дитячій бібліотеці на тематичному заході.
Гімназисти у жалобі схиляють голови і перед тими, хто загинув, і перед тими, у кого вистачило сил вижити та розповісти правду про велику трагедію - геноцид українського народу.
У кожному будинку знову загориться вогник пам’яті - символ того, що ми не забули, пам’ятатимемо і не дозволимо подіям повторитися.
Прес-центр гімназії
Анонс тижня
06.05.2025 - тематичні заходи до Дня піхоти (заклади освіти)
07.05.2025 - фестиваль "Відкриті уроки футболу" для здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Смілянської міської територіальної громади (стадіон "Юність")
08.05.2025 - тематичні заходи до Дня пам'яті та перемоги (заклади освіти)
08.05.2025-09.05.2025 - участь команди дівчат 5-9 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (.м. Черкаси)
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (заклади освіти)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.2025-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси).