Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Відповідно до плану комісійних перевірок, затвердженого рішенням комісії з питань ТЕБ та НС протокол №11 від 22.03.2018, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 17.04.2018 провела планове обстеження дошкільного навчального закладу №17 «Пролісок» із залученням представників держпродспоживслужби, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, відділу торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку, відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, управління освіти, молоді та спорту. Під час огляду перевірено стан організації дитячого харчування. Суттєвих зауважень не виявлено. Заклад дотримується усіх вимог чинного законодавства у сфері дитячого харчування.
Прес-центр управління освіти, молоді та спорту
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)