Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
У гімназії відбувся День цивільного захисту. Відпрацьовано модель поведінки при загрозі теракту і пожежі. Евакуацію з приміщення здійснено у визначеному порядку за нормативний час.
У рамках дня цивільного захисту проведено тематичні виховні заходи, інформаційні хвилинки, вікторини. Учні презентували проекти «Природні катаклізми», «Техногенні катастрофи очима хіміка», «Чорнобиль не має віку». Кожен клас випустив буклет, стіннівку, бойовий листок. Відбулися показові виступи старшокласників із надання домедичної допомоги при різного роду травмах. Заняття з безпеки життєдіяльності провела провідний інспектор Смілянського РВ УДСНС України у Черкаській області Ірина Вікторівна Лисенко, яка побажала гімназистам, щоб усі отримані знання залишалися теорією, а в їхньому житті ніколи не траплялися надзвичайні ситуації.
Прес-центр гімназії
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)