Впроваджуємо інклюзивну форму навчання
У цьому навчальному році у школі №3-колегіумі впроваджено інклюзивну форму навчання та відкрито два класи – 1-В та 3-А, в яких навчаються діти з особливими освітніми потребами. Відкриттю таких класів передувала величезна підготовча робота. Насамперед, було створено комфортне освітнє середовище, в якому враховано всі особливості та потреби наших дітей, відкрито спеціально обладнаний кабінет інклюзивної освіти. Помічниками вчителів, які працюють у цих класах – Олени Кирилової та Ольги Стеценко, стали асистенти вчителів – Олена Ішкова та Наталія Шульгіна, кваліфіковані спеціалісти із спеціальною освітою. Вони допомагають на уроках Данилу Шатайлу та Олексію Соляренку працювати разом з усіма дітьми у класі, оволодівати новими знаннями.
Прийоми та методи навчання, які застосовуються на уроці під час викладання матеріалу, продумуються таким чином, щоб хло
пчики також були у них задіяні і брали активну участь. Для кращого запам’ятовування навчального матеріалу, закріплення отриманих знань, умінь, навичок активно використовується роздатковий та дидактичний матеріал. Для кращого опанування новим матеріалом складаються картки-інструкції з детальним описом покрокових дій учня.
Велике значення має організація корекційної роботи, до якої залучено кваліфікованих спеціалістів. Двічі на тиждень Олексій та Данило займаються з логопедом та психологом.
Усі форми та методи роботи з дітьми корекційно - спрямовані. Даня та Олексій залучені до заходів, які проходять у класі. Діти у шкільному середовищі почувають себе природно, комфортно. У класах створена атмосфера порозуміння та взаємодопомоги.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)