СХОДИНКА У ЖИТТЯ
Дев’ятий клас – це та перша сходинка, коли потрібно зробити крок у майбутнє. Навчатись далі чи одночасно з освітою опановувати обрану професію? Саме такі запитання зараз ставлять перед собою учні 9-их класів НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум».
Відповідь на ці запитання учні 9-А класу могли знайти, відвідавши «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів». Адміністрація та викладачі цього закладу організували та провели цікавий захід для наших випускників – квест «Моя майбутня професія». Дев’ятикласники в ігровій формі змогли не лише дізнатись про професії, які можна тут здобути, а й перевірити інтелект, кмітливість, увагу, спортивну підготовку, уміння творити щось прекрасне і корисне (наприклад, оздоблювати орнаментом стіни і ліпити вареники). Час, проведений у центрі, пройшов швидко і цікаво. Сподіваємось, учні зважили свої сили, оцінили свої знання і здібності і тепер уже точно готові зробити свій перший життєвий вибір. Нехай же в усьому щастить вам, наші дорогі дев’ятикласники!
Жанна Шевченко, класний керівник 9-А класу школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)