Навчаємось у фахівців
13 квітня учні 11 класу школи №3-колегіуму брали участь у стрільбах на військовому стрільбищі Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора І.Момота в селищі Оршанець.
Перед заняттям колегіантам провели інструктаж із правил безпеки життєдіяльності, ознайомили з правилами перебування на полігоні, правилами поводження зі зброєю та боєприпасами. З юнаками працювали досвідчені військовослужбовці, які навчили юнаків долали смугу перешкод, вправлятися у вправах зі зброєю та безпосередньо стріляти з автомата.
Після полігону учні відвідали музей Державної прикордонної служби України, експозиція якого налічує близько п’яти тисяч експонатів, серед яких є унікальні документи, ексклюзивні фотографії, цінні нагороди, бойові прапори військових частин, макети зброї, особисті речі легендарних прикордонників, газети і листівки минулих часів, експонати образотворчого мистецтва та культового характеру, а також предмети контрабанди, які були вилучені у порушників державного кордону.
Особлива увага була прикута до меморіалу «Небесної варти», та біографії і речей генерал-майора Ігоря Момота, який очолював заклад до своєї загибелі на Сході, адже зовсім недавно ці герої жили поруч з нами.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)