25 Квітень 2018, 15:12

Навчаємось у фахівців


13 квітня учні 11 класу школи №3-колегіуму брали участь у стрільбах на військовому стрільбищі Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора І.Момота в селищі Оршанець.

Перед заняттям колегіантам  провели  інструктаж із правил безпеки життєдіяльності, ознайомили з правилами перебування на полігоні, правилами поводження зі зброєю та боєприпасами. З юнаками працювали досвідчені військовослужбовці, які навчили юнаків долали смугу перешкод, вправлятися у вправах зі зброєю та безпосередньо стріляти з автомата.

Після полігону учні відвідали музей Державної прикордонної служби України, експозиція якого налічує близько п’яти тисяч експонатів, серед яких є унікальні документи, ексклюзивні фотографії, цінні нагороди, бойові прапори військових частин, макети зброї, особисті речі легендарних прикордонників, газети і листівки минулих часів, експонати образотворчого мистецтва та культового характеру, а також предмети контрабанди, які були вилучені у порушників державного кордону.

Особлива увага була прикута до меморіалу «Небесної варти», та біографії і речей генерал-майора Ігоря Момота, який очолював заклад до своєї загибелі на Сході, адже зовсім недавно ці герої жили поруч з нами.


Прес-центр школи №3-колегіуму