Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
21 квітня у центральному парку культури та відпочинку міста відбулась екологічна акція «Зробимо Україну чистою», до якої долучились учні школи №3-колегіуму.
Це щорічна одноденна всеукраїнська акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Мета проекту – формування в населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами.
За кілька годин активної праці колегіанти прибрали виділену їм територію, позамітали, зібрали у мішки пластикові та скляні пляшки та сміття. Від спільної праці на свіжому повітрі учні отримали задоволення та відчули радість, що наше рідне місто стало чистіше та привабливіше.
Прес-центр школи №3-колегіуму
21-27.07.2024 – чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 р.н (вихованці ДЮСШ «Олімп», м. Умань
27.07.2024 - змагання з настільного тенісу (вихованці БДЮТ, м. Олександрія)