Лідерство і менеджмент змін у шкільній реформі

Під такою назвою 16 жовтня в Києві пройшов Всеукраїнський семінар, учасниками якого стали освітяни з усіх куточків нашої держави. Директори шкіл, їх заступники, вчителі-практики із 100 шкіл України, тренери та куратори, які другий рік поспіль беруть участь у пілотному впровадженні нового Державного стандарту початкової освіти, з’їхались на семінар, щоб обговорити актуальні проблеми управління школою в умовах реформування освіти та визначити шляхи їх розв’язання з урахуванням міжнародного досвіду. Семінар проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Австрійського координаційного центру у сфері освіти, науки і культури «Культур Контакт Австрія». Наш заклад, школу №3-колегіум, представляли директор Тетяна Карло, заступник директора Світлана Рогач, вчитель початкових класів, учасник пілотного проекту Наталія Маценко.
На пленарному засіданні перед учасниками семінару виступили Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України, та зарубіжні партнери: Фріц Покорний, консул Посольства Австрії; Моніка Мотт, керівник відділу освіти, Культур Контакт Австрія; Арто Ваахтохарі, керівник проекту «Фінська підтримка реформи української школи»; Олівія де Фонтана, заступник начальника Інституту управління освітою та підвищення якості університетського коледжу педагогічної освіти, Штирія, Австрія.
Робота семінару продовжилась під час круглих столів та двох турів воркшопів, на яких продуктивно були обговорені питання управління закладом загальної середньої освіти, організації освітнього процесу у початковій школі в умовах освітніх реформ, моделювання навчальних програм за допомогою методичного конструктора, оцінювання і само- оцінювання у школі. У цих заходах представники школи №3-колегіуму взяли активну участь, висловили власне бачення окреслених питань, поділились досвідом їх вирішення.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси);
04.05.2026 - 05.05.2026 - участь команди учнів та учениць 5-6 класів спеціалізованої кшоли І-ІІІ ступенів № 12 у іграх з міні-гандболу ІV етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Черкаси);
07.05.2026 - 09.05.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті м. Черкаси з гімнастики спортивної (м. Черкаси);
07.05.2026 - участь у Всеукраїнському Форумі лідерів учнівського самоврядування "LEADERSHIP:ON" (м. Черкаси);
08.05.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у відкритому обласному турнірі з дзюдо (м.Драбів);
09.05.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у Кубку Черкаської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат, пам'яті МС з веслування Л.Я. Даниленко (м. Сміла);
10.05.2026 - участь ФК "Патріот" у Першості "TEVITTA-Ліга" Черкаської області з футболу 2026 року серед аматорських команд (м. Сміла)
протягом тижня заходи до Дня пам'яті та примирення та Дня Європи (заклади освіти)

