Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
З чудовим настроєм та натхненням на засідання семінару-практикуму 28.09.2020 до «зеленого класу» завітали вчителі обслуговуючої праці. Під час засідання було проведено 2 майстер-класи.

Разом з Фоміною Нелею Єдуардівною, вчителем трудового навчання Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, опановували плетіння брелків з атласних шнурів.
Друга частина засідання була присвячена «Мистецтву
еко-дизайну ажурних свічок». Секретами виготовлення ажурних свічок поділилася Туренко Алла Борисівна, вчитель трудового навчання Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Процес оздоблення свічок відбувався в атмосфері творчості і креативу.
Методист Г.Бровко
25.06.2026-28.06.2026 - участь вихованців ДЮСШ "Олімп" у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. (м. Івано-Франківськ)
