Чому проєктне навчання?
Проєктне навчання дедалі більше набирає обертів у початковій школі, оскільки є ефективним і актуальним підходом до викладання та навчання, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції: полікультурні, мовленнєві, інформаційні, політичні та соціальні.
Через проєктне навчання учні мають можливість використовувати не лише знання з навчальних дисциплін, а й вчитися вести перемовини, ухвалювати спільні рішення, нести відповідальність відповідно до ролі у навчальній команді. Також така форма роботи розвиває навички критичного мислення, міркування, синтезу та стійкості в умовах обмеженого часу та визначеної мети, допомагає реалізувати частково програму ранньої профорієнтації учнів, аби у майбутньому випускники свідомо обирали професію і навчальний заклад.
Широкого застосування набув цей метод серед молодших школярів на уроках курсу «Я досліджую світ» у школі №3-колегіумі. Учні 2-А класу працювали над колективним проєктом «Панно «Птах». У процесі роботи діти фантазували, надавали поради один одному щодо оформлення виробу, аналізували власну працю, та найголовніше, дійшли висновку, що одному така робота не під силу, і тільки спільна праця дає найкращий результат!
Ольга Стеценко,
вчитель початкових класів школи №3-колегіуму
Анонс тижня
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (заклади освіти)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси)
13.05.-14.05.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (місто Черкаси)
15.05.2025 - тематичні заходи до Дня вишиванки (заклади освіти)
16.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому обласному турнірі з дзюдо (селище Драбів)
16.05. - 18.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча (місто Умань)