Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
15 січня - день багатий на пам'ятні дати. За народним звичаєм, Стрітення. Та снігопад, який цього дня почався у другій половині дня, говорить, що зима здаватися не хоче.
У цей день Вікіпедія відзначає своє народження.
Сумна дата - 15 ЛЮТОГО ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ВОЇНІВ - ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ. Найбільший біль - Афганістан. Тільки з України в Афганістані воювали 120 тисяч солдатів і офіцерів. З них 3360 не повернулися додому.
Тож у цнй день у бібліотеці гімназії для учнів 5-Б та 6-Б класів проведено інформфлеш "15 лютого в історії України та світу".
А ще діти дізналися про нашого земляка, піонера космосу Юрія Кондратюка, переглянувши фільм «Попереду – вогні», створений учнями гімназії, членами творчого об'єднання "ІДЕЯ".
Прес-центр гімназії
01-08.07-туристська подорож (Житомирська область, Дружбівський кар'єр, гурток «Спортивний туризм», БДЮТ)
05.07.2025 - творчий звіт «Зразкового художнього колективу» дитячого театру «Мікс» (БДЮТ)
11.07.2025 - тренування з floorball та pannafootball. Мульти спортивні клуби «Активні парки» (БДЮТ)