У Сьомій Школі обрали переможницю конкурсу "Міс Весняночка"
Учениці 7-9 класів школи №7 взяли участь шкільному конкурсі "Міс Весняночка", який проходив на сторінці закладу в Інстаграмі.
Семеро дівчат розповіли нам про своє життя, таланти та успіхи. Усі вони надзвичайно милі та красиві. Тиждень тривало онлайн-голосування, учні нашої школи обирали переможницю за кількістю лайків та коментарів.
За найбільшою набраною кількістю голосів, перше місце виборола Шевченко Софія, учениця 9-Ф класу – дуже талановита дівчина, яку активно підтримали друзі та однокласники.
Віце-міс стала Пасічніченко Діана, учениця 7-Б класу – дівчинка з неймовірною красою, у майбутньомуще не одне звання "Міс" її чекає.
Не лишилися без почесних титулів й інші учасниці конкурсу:
Ліманенко Сабіна, учениця 8-А класу – Міс Спорту,
Кравцова Марія, учениця 8-Ф класу – Міс Талановитість,
Сереветник Анастасія, учениця 7-А класу – Міс Посмішка,
Романенко Ірина, учениця 7-Б класу – Міс Чарівність,
Манько Вікторія, учениця 7-А класу – Міс Яскравість.
Дякую всім, хто взяв участь у конкурсі!
Ви – молодці, зробили перший крок, вчитеся демонструвати свій потенціал, вірите у свої таланти. У майбутньому вас обов'язково чекають нові перемоги.
Президент школи Анна Іващенко
Анонс тижня
09.05.2025 - тематичні заходи до Дня Європи (заклади освіти)
08.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2012-2013 рр.н. (чотириборство) (м. Черкаси)
10.05.-11.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та дорослих (м. Черкаси)
13.05.-14.05.2025 - участь команди юнаків 9-11 класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у IV етапі змагань з футзалу проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (місто Черкаси)
15.05.2025 - тематичні заходи до Дня вишиванки (заклади освіти)
16.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому обласному турнірі з дзюдо (селище Драбів)
16.05. - 18.05.2025 - участь вихованців Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи "Олімп" у Відкритому чемпіонаті Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча (місто Умань)