Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
Чорнобильський набат пам’яті лунає вже 36 років, попереджаючи людей про найбільшу у світі ядерну катастрофу. Екологічна трагедія позбавила тисячі людей домівки, майбутнього та найголовнішого – життя. Сьогодні він лунає по-особливому тривожно, адже українцям доводиться відновлювати Чорнобильську зону, яка у 2022 році 36 днів потерпала від мародерських та руйнівних дій російських загарбників. Учні 9-Ф класу ЗОШ №7 (класний керівник І.С. Котова) на уроці української літератури створили мініпроєкт «Чорнобильська трагедія – біль України», у якому представили власні роздуми щодо екологічної тематики у творах поетів ХХІ століття. Пам’ятати, щоб вберегти планету від біди, дбати про екологію власного міста, дотримуватися правил безпеки – ось поради, які сформулювали дев’ятикласники для своїх однолітків. Будемо вірити, що екологічна катастрофа омине Україну, закінчиться війна, ми будемо дбати про довкілля. На українській землі розквітатимуть яскраві квіти Добра і щасливо курликатимуть журавлі.
28.04.2026 - участь команд учнів/учениць 3-4 класів та 5-9 класів НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозділом) у фінальних іграх з легкої атлетики ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Городище);
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси).