УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Уроки української мови, на перший погляд, - звичайний навчальний процес. Діти вчаться грамотно писати українською мовою, опановуючи орфограми. Кожен розділовий знак має своє місце і пояснення. Учні пишуть диктанти і твори, складають ребуси та сенкани, виконують вправи, проходять мовні тести, відпрацьовують матеріал на лінгвістичних тренажерах.
Але сьогодні, мабуть, кожен із нас збагнув, що уроки української мови допомагали кожному відчувати себе справжніми громадянами нашої держави. Адже щире українське слово переповнювало душу світлими почуттями до Вітчизни. Скарби рідної мови надихали писати про рідний край, про красивих людей, які щодня поруч. Уроки української мови - це свято української хустки, це День вишиванки, це Гімн України, це Державний прапор!
Уроки української мови - це наша історія, наше сьогодення.
Можна кожного навчити говорити українською мовою. Але чи можна навчити стати справжнім українцем? Українцем, який би ніколи не зрадив свій народ. Українцем, який пишався б своєю мовою, культурою, історією і вірою в себе!
Віремо, що наші учні - саме такі! Справжні українці! Тому з нетерпінням чекаємо на зустріч із своїми учнями на уроках української мови та літератури. Адже це так потрібно всім нам!
Анонс тижня
01.09.-30.09.2025 - місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» (заклади освіти);
08.09.-09.09.2025 - участь вихованців ГО «Молодіжний спортивний клуб «Борець» у Чемпіонаті України з вільної боротьби U-16 (м. Черкаси);
12.09.-14.09.2025 - участь вихованців ДЮСШ «Олімп» у Чемпіонаті України з бойового самбо розділ «Про-Фул» (чоловіки, жінки, дорослі, юніори, юнаки старшого віку, юнаки середнього віку, юнаки молодшого віку, діти старшого віку, діти молодшого віку) (м. Київ);
11.09.2025 - урочиста церемонія відзначення до Дня Фізичної культури і спорту ( Управління освіти, молоді та спорту);
13.09.-14.09.2025 - змагання з шахів до Дня міста (ШК «Вертикаль»);
13.09.-14.09.2025 - обласні змагання «Спортивна родина» серед сімей, які виховують дітей з інвалідністю (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-колегіум»);
13.09.2025 - Першість м. Сміла з баскетболу, присвячена Дню міста (стадіон «Юність»);
13.09.-14.09.2025 - участь вихованців ДЮСШ «Олімп» у Всеукраїнському відкритому турнірі з важкої атлетики, присвяченому Збройним Силам України (м. Буча).