Для зміни разміру шрифта натисніть на одну із трьох літер "A", розміщених над посиланням "Підказка".
Для зміни масштабу сторінки засобами браузера використовуйте:
17-18 вересня в м. Сміла відбулася зустріч провідних судномоделістів України під гаслом: «Bravery made in Ukraine». Були присутні спортсмени з Харкова, Миколаєва, Кропивницького, Одеси, Кривого Рогу та Києва. Найбільше нагород отримали вихованці Смілянського БДЮТ: Перекуча Максим, Ножко Семен, брати Ярослав та Ростислав Кавуни. Останні місяць тому стали призерами Чемпіонату Світу в Польщі. Підготував хлопців керівник − Омельченко Віктор Олександрович. Завдяки його ентузіазму, а також підтримці керівництва міста, Сміла останні роки стає центром судномодельного спорту нашої країни.
28.04.2026 - участь команд учнів/учениць 3-4 класів та 5-9 класів НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозділом) у фінальних іграх з легкої атлетики ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Городище);
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси).