Вивчаємо міжнародний досвід викладання англійської мови
Учитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк взяла участь у одній з наймасштабніших міжнародних конференцій, представлених на світовому рівні асоціацією IATEFL, Slovenia 2023, “Teaching only for the brave” («Викладання тільки для хоробрих»). 15 країн-учасниць, понад 90 пленарних засідань та воркшопів, цікаві та змістовні виступи провідних авторів світу. Метою конференції є встановлення контактів з викладачами світу, обмін досвідом, участь у пленарних засіданнях, а також воркшопах. IATEFL пов'язує, розвиває та підтримує професіоналів з навчання англійської мови у всьому світі у їх професійному розвитку та надає платформу, де вони можуть пропонувати свої погляди, обмінюватися дослідницьким досвідом та досвідом навчання, а також вчитися один у одного.
Прес-центр школи №3-колегіуму
Анонс тижня
28.04.2026 - участь команд учнів/учениць 3-4 класів та 5-9 класів НВК "ЗОШ І ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора" (з дошкільним підрозділом) у фінальних іграх з легкої атлетики ІІІ етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" (м. Городище);
02.05.2026-03.05.2026 - участь команди м. Сміла у Відкритому чемпіонаті Черкаської області та Обласній спартакіаді "Повір у себе" з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю (м. Черкаси).